W dziale Nagrobki Naszej Oferty znajdują się wszelkie informacje pozwalające uzyskać informacje na temat wzoru nagrobka i koloru kamienia. Nagrobki granitowe to także stale powiększająca się galeria najnowszych wzorów. Skoro trafiliście na tą stronę, to znaczy, że szukacie Państwo nagrobka bądź producenta nagrobków. Zapewne szukają Państwo pięknego nagrobka granitowego w bardzo przyzwoitej cenie – jesteście na właściwej stronie.

Nasz zakład Kamieniarski zajmuje się m.in. produkcją nagrobków granitowych.

W naszej ofercie mamy:

  • nagrobki pojedyncze,
  • nagrobki podwójne,
  • grobowce,
  • nagrobki dziecięce,
  • nagrobki na urny.

Nasz zakład posiada bogaty park maszynowy, dlatego wykonanie nagrobka nawet o skomplikowanej budowie nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty. Chętnie doradzimy w doborze proporcji, kolorystyki, ozdób, dodatków itp. Istnieje możliwość bieżącego wglądu podczas produkcji pomnika.

Korzystając z coraz to lepszej technologii wykonanie nagrobka z ćwierćwałka lub półwałka nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jesteśmy jedynymi z większych producentów nagrobków granitowych na Pomorzu. Nasza firma jako producent daje Klientom dobre ceny oraz wysoką jakość oferowanych produktów „z pierwszej ręki”. Nasz zakład kamieniarski do produkcji nagrobków używa wysokiej jakości granitów. Na cmentarzach można znaleźć nagrobki z naszej pracowni z każdego rodzaju granitu.

W nagrobkach stojących na naszym placu wystawowym preferujemy formy spokojne, proste, monumentalne, skłaniające człowieka do zadumy i refleksji nad śmiercią i przemijaniem. Posiadamy również w swojej ofercie nagrobki bardziej fantazyjne i bogate w ozdobne kształty. W identycznym kolorze granitu nagrobka istnieje możliwość doboru wazonu, misy, kuli granitowej, lampionu, zdjęcia porcelanowego na granitowej podstawce.W naszej ofercie proponujemy kute portrety w granicie. Oferujemy montaż zakupionych wyrobów na obszarze całej Polski i zagranicą. STOKAM należy do grona firm pracujących przez cały rok.Nasze wyroby z granitu, marmuru, konglomeratu wykonywane są przez cały rok.Zapraszamy.